تشکیل کارگروه توسعه گردشگری سه استان در خورشید اردهال

 

امام جمعه کاشان در خورشبد اردهال

کارگروه توسعه گردشگری سه استان با حضور امام جمعه کاشان تشکیل جلسه داد

به‌گزارش روابط عمومی گروه هتلهای پارسیا اردهال ، کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی با حضور آیت الله سلیمانی، امام جمعه کاشان و نماینده ولی فقیه، فعالین حوزه گردشگری و اعضای کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کاشان در خورشید اردهال برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، دکتر سید علی ضیائی اردهالی، رئیس دبیرخانه این کارگروه ضمن معرفی اعضاء به تشریح اهداف این تشکیلات پرداخت و گفت: استان اصفهان و کاشان در حوزه گردشگری فرهنگی، قم در حوزه گردشگری مذهبی و استان مرکزی نیز در حوزه های صنعتی و اکو توریسم دارای ظرفیت‌های بی‌بدیلی هستند.

ضیائی اردهالی، رئیس شورای عالی گردشگری فرهنگی اکو در استان اصفهان با اعلام این خبر که سازمان فرهنگی اکو با تاسیس دفتر دوستی اکو در کاشان موافقت کرده است، گفت: تشکیل کمیته گردشگری اکو در کاشان فرصتی برای برقراری ارتباط کاشان با ۱۰ کشور اسلامی عضو این موسسه بین‌المللی است.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نیز در ادامه بعداز شنیدن نظرات فعالان گردشگری کاشان، با بیان دیدگاه خود درخصوص ظرفیت‌های گردشگری و اهمیت توجه به این حوزه، گفت: گردشگری دارای نقش محوری و دارای اهمیت برای ایجاد اشتغال برای جوانان است که باید مورد توجه مسوولان و مقامات قرارگیرد.

 

در این جلسه بر توسعه گردشگری فرهنگی، طبیعت و مذهبی تاکید شد و حضار از بیانات و حمایت‌‌های امام جمعه کاشان بهره بردند.

همچنین فعالان حوزه گردشگری کاشان از امام جمعه کاشان درخواست کردند تا ضمن برگزاری منظم این جلسات و بهره‌مندی از نظرات ارزشمند ایشان، از مراکز اقامتی، توریستی و خانه‌های سنتی بازدید کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی بروزرسانی

مطالب مرتبط

رزرواسیون مجتمع خورشید اردهال

تور مجازی مجتمع خورشید اردهال