ضیائی اردهالی نماینده و مشاور عالی موسسه فرهنگی اکو در امور گردشگری استان اصفهان شد

نماینده اکو

ضیائی اردهالی نماینده و مشاور عالی موسسه فرهنگی اکو در امور گردشگری استان اصفهان شد

به‌گزارش روابط عمومی گروه هتل‌‌های پارسیا اردهال، نخستین جلسه شورای عالی گردشگری فرهنگی اکو در خصوص اصفهان در موسسه فرهنگی اکو برگزار شد.

در این جلسه پروفسور سرور بختی، رئیس موسسه فرهنگی اکو، دکتر سید علی ضیائی را به عنوان نماینده این موسسه و ریاست کمیته گردشگری فرهنگی اکو در استان اصفهان و همچنین شهرستان کاشان معرفی کرد.

شورای عالی گردشگری استان اصفهان متشکل از معاون وزیر صمت، استاندار، شهردار، مدیرکل میراث فرهنگی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد، رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی و روسای اتحادیه های هتل‌داران، آژانس داران و صنایع دستی و رئیس سازمان فرش به عنوان نمایندگان بخش خصوصی و همچنین ضیائی اردهالی به عنوان مشاور عالی سازمان اکو و نماینده این سازمان تشکیل می‌شود.

تشکیل کمیته گردشگری اکو در کاشان نیز به ریاست شهردار دیار نخستین‌ها به تصویب رسید که رئیس اتاق بازرگانی، بخش خصوصی و دکتر سید علی ضیائی اردهالی به عنوان اعضای این کمیته گردشگری انتخاب شدند.

این شورا صرفا در مراکز استان‌ها تشکیل می‌شود که به دلیل جایگاه ویژه کاشان ، کمیته‌ای در این شهرستان نیز تشکیل خواهد شد.

این نشست به عنوان اولین اقدام دکتر سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رئیس کمیته جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان اصفهان در حوزه بین‌الملل بود تا آغازی برای اتفافات خوب در بین ۱۰ کشور اسلامی با مخاطبی قریب به ۵۰۰ میلیون نفر باشد.

شرح خبر????
https://www.irna.ir/news/84038908

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی بروزرسانی

مطالب مرتبط

رزرواسیون مجتمع خورشید اردهال

تور مجازی مجتمع خورشید اردهال