جشن بزرگ یلدای خورشید برگزار می شود

جشن شب یلدا در خورشید اردهال

جشن بزرگ یلدای خورشید در مشهد اردهال برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، جشن بزرگ یلدای خورشید به مدت سه شب در مشهد اردهال کاشان برگزار می شود.

این جشن ۲۸ ، ۲۹ و ۳۰ آذرماه از ساعت 19:30 شروع می شود که میهمانان و گردشگران می توانند بصورت تماس با شماره 03155633020 و یا از طریق تلگرام و واتس آپ با شماره 09055463020 برای رزرو اقدام نمایند.

آیتم های برنامه شامل موسیقی سنتی، موسیقی پاپ، نمایش طنز، نقالی، حافظ خوانی، اجرای مسابقه شاد و اهداء جوایز ویژه خورشید اردهال می باشد تا لحظاتی شاد برای میهمانان به یادگار گذاشته شود.

در این جشن از سینی جدید رستوران خورشید اردهال با عنوان سینی ویژه مجدالدین رونمایی می شود که شامل مرغ، کباب لقمه، جوجه، گوشت و همراه با دورچین و یک پرس چلو زعفرانی ایرانی و یک پرس باقالی پلو می باشد.


همچنین میز سالادبار شام جشن شامل دلستر، نوشابه، دوغ، ماست محلی، سالاد کلم و فصل، سالاد الویه، سوپ جو و سوپ سبزیجات است تا لذت یک شام لذیذ را میهمانان تجربه کنند.

 پذیرایی حین مراسم جشن نیز شامل، آجیل، هندوانه، انار، شیرینی، چای و نسکافه است.

شایان ذکر است، میهمانانی که در این سه شب در مجتمع گردشگری خورشید اردهال اقامت داشته باشند، از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد تا دورهمی شب یلیدا را با اقامت در مشهد اردهال کاشان و در بلندترین شب سال تجربه کنند.

 

جشن شب یلدا خورشید اردهال

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی بروزرسانی

مطالب مرتبط

رزرواسیون مجتمع خورشید اردهال

تور مجازی مجتمع خورشید اردهال