درآمد گروه هتلهای پارسیا اردهال صرف تأمین داروی نیازمندان و هزینه محصلین می شود

گفت و گوی دکتر ضیادی اردهالی با مجله توربسم پرس

ضیائی اردهالی:

درآمد گروه هتلهای پارسیا اردهال صرف تأمین داروی نیازمندان و هزینه محصلین می شود


به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال و به نقل از مجله توریسم پرس، دکتر ضیائی در ابتدا ضمن اشاره به اهم فعالیت‌های هلدینگ، گفت: هلدینگ پارسیا جزء چند هلدینگ منحصر به فرد کشور محسوب شده که در حوضه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و گردشگری فعال است.

وی با تاکید بر پیچیدگی و مشقات فعالیت‌های این هلدینگ، افزود: برنامه ریزی در زمینه تجارت از جمله واردات و صادرات و امور اقتصادی، شامل دفاتر داخلی، استانی و خارج از کشور و همزمان فعالیت در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی این پروژه که شامل آموزش در سطوح دانشگاهی می باشد، نشان از وسعت حوزه فعالیت‌ها می‌باشد.

ضیائی اردهالی گفت: دانشگاه غیر انتفاعی این هلدینگ با بیش از ۱۰۰۰ دانشجو و فارغ التحصیل در ۸ رشته مشغول فعالیت است و در زمینه اجتماعی نیز بنیاد خیریه، انجمن دوستی ایران و مالزی، شورای مشترک ایران و سوئیس، بنیاد معلولین جسمی ذهنی نابینایان حمایت مادی و معنوی شده است.

بنیانگذار هلدینگ پارسیا اردهال تاکید کرد: در کنار فعالیت‌های اقتصادی حتما باید موضوعات اجتماعی از جمله آموزش، فرهنگ، کارآفرینی و اشتغال نیز مد نظر باشد.

وی با اشاره به اینکه درآمد هتل‌های تحت پوشش هلدینگ ۱۰۰٪ برای تامین دارو و درمان و کمک هزینه محصلین استفاده می شود، گفت: این اتفاق در کشور منحصر به فرد است.

این کارآفرین برتر بیان کرد: مراکز آموزش این هلدینگ منجر به اشتغال معلولین جسمی هم می‌شود و در حال حاضر ده‌ها معلول جسمی در این مراکز مشغول به فعالیت در حوزه صنایع دستی می‌باشند.

ضیائی اردهالی که عضو هیات امناء بنیاد حامیان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و دانشگاه صنعتی شریف است، از موفقیت هلدینگ پارسیا اردهال در حوزه گردشگری خبر داد و افزود: ده‌ها میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این خصوص انجام شده که از جمله می‌توان به هتل بین المللی پارسیا در قم و مجتمع گردشگری خورشید اردهال در منطقه نمونه گردشگری مشهد اردهال اشاره کرد که ۵۰ هزار متر مربع وسعت و دارای امکاناتی نظیر سالن اجتماعات، بازارچه، رستوران، سینما، شهربازی، هتل و ... می‌باشد.

وی با اشاره به میزبانی گروه هتل‌های پارسیا اردهال از گردشگران کشورهای مختلف دنیا، افزود: سال گذشته در یکی از مجموعه‌ها به حدود ۱۷ هزار هندی خدمات اقامتی ارائه شد که اثرات فرهنگی مناسبی را در این زمینه شاهد بودیم.

وی با تاکید بر دوری از شعار در حوزه گردشگری، افزود: فراهم کردن زمینه فعالیت برای بخش خصوصی در زمینه هتلداری باید در عمل اجرا شود تا شاهد ارز آوری و برکات فعالیت این فعالان حوزه گردشگری در کشور باشیم.

ضیائی اردهالی ورود توریست به کشور را حائز اهمیت دانست و گفت: با ورود هر توریست به کشور بین ۵ تا ۱۲ شغل جدید ایجاد شده و این اشتغال‌زایی در طبقات مختلف جامعه حتی در دور دست‌ترین نقاط یک روستا نمایان می‌شود.

ضیائی اردهالی در ادامه گفت‌وگو، صدور دانش فنی و عملی به سایر کشورها را از مهمترین اهداف هلدینگ عنوان کرد و گفت: چون جوانان ما باهوش‌ترین و با استعدادترین جوانان دنیا هستند، باید فکر را به دنیا بفروشیم.

وی با اشاره به آمادگی کشور عمان و عراق برای همکاری با ایران در زمینه‌های فنی و مهندسی، گفت: این کشورها می‌توانند پایگاه خوبی برای ایران جهت صادرات به سایر کشورها نیز باشند.

بنیانگذار هلدینگ پارسیا اردهال با اشاره به اعلام آمادگی کشور عمان جهت همکاری و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و تولید آبزیان و خاویار، گفت: ایران در حال حاضر صادرکننده کاکتوس و ساکولنت(نوعی کاکتوس) به کشورهای مختلف از جمله روسیه و اروپا با قیمت مناسب و رقابتی نسبت به رقبا می‌باشد.

وی گفت: با بررسی کشور عمان و مناسب بودن این پتانسیل موفق شدیم برای ۷ گلخانه بزرگ سرمایه گذاری کرده و در چند ماهه گذشته ۱۰۰ هزار گونه گیاه به عمان صادر تا از آنجا به کشورهای اروپایی و آفریقا صادر نماییم.

ضیائی اردهالی ادامه داد: در راستای این سرمایه گذاری، وزیر عمان طی جلسه‌ای خواستار سرمایه گذاری بین دو کشور در بخش کشاورزی شد و آمادگی خود را جهت در اختیارگذاشتن آزمایشگاه، زمین، آب، تسهیلات ارزان قیمت و امکانات دیگر اعلام نمود.

وی افزود: در حال حاضر کشور ایران دارای متخصصین بسیار خوبی در زمینه آبزیان، خصوصا خاویار و میگو می‌باشد که با توجه به شرایط تحریم، می‌توانیم ورود موفقی در حوزه صادرات خاویار با بسته بندی مناسب به سایر کشورها داشته باشیم.

ضیائی اردهالی گفت: در تلاش هستیم تا در بخش تولید در کشور عمان با صدور دانش فنی در عرصه های مختلف همکاری نماییم و در حال حاضر از کشور عمان به کشورهای همجوار از جمله قطر، امارات، آفریقا و ... صادرات داشته و در بخش پزشکی و دارویی نیز با کشور عمان همکاری نزدیک و خوبی می‌توان داشت.

بنیانگذار هلدینگ پارسیا اردهال با اشاره به اشغال اکثر اتاق‌های هتل‌های این هلدینگ، گفت: در ارتباطات با مدیران آژانس‌ها و سایر هتل‌ها به نتایج خوبی دست پیدا کرده‌ایم، بشکلی که گردشگران با وسایل نقلیه شخصی‌شان از کشورهای غربی از جمله امارات، کویت، عراق و اربیل عراق به هتل می‌آیند و یا در قالب تور میزبان آنها هستیم.

وی، ارائه بهترین خدمات به گردشگران و میهمانان را یکی از مهمترین اهداف مجموعه هتل‌های پارسیا اردهال دانست و گفت: ایجاد مسیر گردشگری برای گردشگران، تور آفرود، کویر نوردی، تورهای زیارتی و غارنوردی توسط متخصصین هلدینگ از دیگر خدمات این هلدینگ می باشد.

ضیائی اردهالی در پایان با یادآوری ظرفیت‌های عظیم کشور ایران در صنعت گردشگری، تاکید کرد: به کلیه صاحبان و مدیران صنایع مختلف آینده‌ای روشن را نوید می‌دهم، چراکه امید به همراه تلاش موجب عبور از سختی‌ها و تحریم‌ها می‌شود که لازمه آن توجه و همراهی مدیران و تصمیم‌سازان دولتی با بخش خصوصی نیز می‌باشد.

 

عضویت دکتر ضیائی اردهالی در هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور

دکتر ضیائی اردهالی عضو هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال ، نشست هیئت مؤسس بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور که به دستور خانم پیروزبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران تشکیل شده است، صبح امروز در تهران برگزار شد.

در این نشست که دکتر سید علی ضیائی اردهالی به همراه ۲۲ نفر دیگر از بزرگان اقتصادی کشور و بخش خصوصی به عنوان اعضای هیئت مؤسس این بنیاد حضور داشتند، هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور انتخاب شدند.

دکتر ضیائی اردهالی، عضو هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور با اشاره به اینکه این بنیاد رابط بخش خصوصی و مؤسسه استاندارد کشور خواهد بود، افزود: تلاش این بنیاد در زمینه‌های علمی، تشویق و توسعه تولید و صادرات، استاندارد سازی کالا و خدمات در حوزه‌های مختلف می‌باشد تا با تأییدیه مؤسسه استاندارد، صادرات و واردات کشور انجام شود.

دکتر ضیائی اردهالی عضو هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور شد

مجتمع گردشگری خورشید اردهال با اتاق های اقامتی اقامت در مشهد اردهال اقامت در کاشان و اقامت بومگردی کاشان و اردهال را برای گردشگران فراهم کرده است

طرح ویژه اقامت در خورشید اردهال در ایام محرم

ظرح ویژه اقامت در خورشید اردهال در ایام محرم

طرح ویژه اقامت در مجتمع گردشگری خورشید اردهال در ایام محرم

 

همراه تا تخفیف استثنایی برای اقامت در کلبه های اقامتی خورشید اردهال در مشهد اردهال کاشان در دجوار حرم مطهر حضرت سلطانعلی به سه سطح متفاوت ویژه زائران و گردشگران

 

اقامت در کاشان و اقامت در مشهد اردهال در اتاق های هتلی و کلبه دهای اقامتی همراه با تخفیف و آفر ویژه ایام محرم

تقدیر رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کشور از دکتر ضیائی اردهالی

 به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، صبح امروز جلسه‌ای به میزبانی دکتر امیرمسعود عرب، رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کشور با حضور دکتر ضیائی اردهالی، قائم مقام تولیت موقوفات مسجد #نظام_مافی و معاونان و جمعی از اساتید و دانشحویان این دانشگاه برگزار شد.

این نشست که با هدف بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به #بیماران_ضایعه_نخاعی تحت پوشش موقوفات مسجد نظام مافی برگزار گردید، از خدمات مادی و معنوی و همراهی دکتر سید علی #ضیائی_اردهالی در انجام این مهم قدردانی شد.

شایان ذکر است، ۵۰ تن از بیماران ضایعه نخاعی تهران شناسایی شده و تیم‌های پزشکی و پرستاری با همراه داشتن لوازم بهداشتی و پزشکی در منازل ایشان خدماتی را با حمایت موقوفات مسجد نظام مافی و همکاری #دانشگاه_علوم_بهزیستی و توانبخشی به این بیماران ارائه کردند.

 

اقامت در اردهال اقامت در کاشان هتل اردهال هتل کاشان اقامت مشهد اردهال اقامت بومگردی کاشان

حضور مربی تیم ملی فوتسال افغانستان و یارانش در مجتمع خورشید اردهال

حضور مربی تیم ملی فوتسال افغانستان و یارانش در مجتمع خورشید اردهال

حضور مربی تیم ملی فوتسال افغانستان و یارانش در مجتمع خورشید اردهال

این گروه برای برگزاری دوره مربیگری D آسیا در کاشان حضور یافته‌اند 

نشست رییس و اعضای دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری سه استان با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور


معاون سازمان میراث فرهنگی کشور : آماده تفویض برخی وظایف سازمان به دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی هستیم . به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، رییس دبیرخانه و اعضای کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی بعدازظهر ۱۳ خرداد با دکتر اربابی، معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور دیدار کردند . در این دیدار دکتر سید علی ضیائی اردهالی، رییس دبیرخانه توسعه گردشگری سه استان گزارشی از فعالیت‌های ۵ ساله این کارگروه ارائه کرد و خواستار حمایت بیش‌ازپیش مسؤولان برای پیش‌برد اهداف کارگروه شد .

ادامه مطلب: نشست رییس و اعضای دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری سه استان با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور

نشست نماینده مردم و جمعی از خیرین کاشان با رییس سازمان بهزیستی کشور

نشست خیرین کاشانی با رییس بهزیستی کشور

با هدف تسهیل خدمت به توانیابان:

نماینده مردم و جمعی از خیرین کاشان با رییس سازمان بهزیستی کشور دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل به همراه رییس اداره بهزیستی این دو شهرستان و جمعی از خیرین کاشانی با دکتر قبادی دانا، معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور دیدار کردند.

در این نشست که دکتر رضازاده، معاون کاشانیِ رییس بهزیستی کشور نیز حضور داشت، دغدغه‌ها و درخواست‌های منطقه کاشان مطرح شد.

دکتر سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رییس هیئت مدیره موسسات هاجر و کاشانه مهر نیز توضیحات مبسوطی درخصوص فعالیت‌های این دو موسسه ارائه داد.

این نشست که دوشنبه ۴ شهریور به همت دکتر ساداتی‌نژاد و به میزبانی معاون وزیر برگزار شد، تصمیمات مناسبی درخصوص حوزه خدمت‌رسانی به توانیابان کاشان و آران و بیدگل اتخاذ شد.

 

 

با محوریت توریست فرهنگی مذهبی و بازرسی کالا

نشست دکتر ضیائی اردهالی با رییس اتاق صنعت و بازرگانی امامیه هند برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، صبح شنبه ۱۰ آذر در تهران نشستی با حضور دکتر ضیائی اردهالی و رییس اتاق صنعت و تجارت امامیه کشور هند در دو محور بازرسی کالا و توریست فرهنگی مذهبی برگزار شد.

ادامه مطلب: با محوریت توریست فرهنگی مذهبی و بازرسی کالا

سخنرانی دکتر ضیائی اردهالی در جمع 300 زوج کاشانی

دکتر ضیائی اردهالی

 

ازدواج امام علی و حضرت زهرا مبارک‌ترین اتفاق عالم است

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال ، دکتر سید علی ضیائی اردهالی در جشن بزرگ مهروماه که با حضور زوج‌های جوان کاشانی در سالن شهدای بسیج این شهر برگزار شد، گفت: ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) مبارک‌ترین اتفاق عالم است.

وی با تاکید به ساده‌زیستی و الگو قراردادن اهل‌بیت(ع) توسط زوجین، افزود: زندگی امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) دارای نکات ارزشمند فراوانی است که باید برای نسل امروز تفسیر شود.

ضیائی اردهالی با اشاره به اهمیت عشق‌ورزی در زندگی، تاکید کرد: محبت بین زوجین و اخلاق نیک مهمترین عامل تداوم یک زندگی است.

شایان ذکر است، جشن بزرگ عروسی مهروماه با حمایت مجتمع خورشید اردهال ویژه ۳۰۰ زوج و خانواده ایشان با حضور علما، مسئولان و جمع کثیری از مردم کاشان به مناسبت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) برگزار شد.

New layer...

تقدیر فرمانده سپاه کاشان از دکتر ضیائی اردهالی

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، طی مراسمی به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت و سی‌ونهمین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین، از دکتر سید علی ضیائی اردهالی تقدیر شد .
در این مراسم که صبح سوم آذر در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان و با حضور علما، مسؤولان و فرماندهانِ نظامی و انتظامی برگزار شد، لوح تقدیری از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان به خیر نیک اندیش، دکتر ضیائی اردهالی تقدیم شد .

ادامه مطلب: تقدیر فرمانده سپاه کاشان از دکتر ضیائی اردهالی

اعضاء هیئت مدیره بنیاد حامیان استاندارد کشور، دکتر ضیائی اردهالی را به عنوان رییس انتخاب کردند

بنیاد حامیان استاندارد کشور

اعضاء هیئت مدیره بنیاد حامیان استاندارد کشور، دکتر ضیائی اردهالی را به عنوان رییس انتخاب کردند

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نخستین جلسه بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور صبح ۲۰ تیرماه در ساختمان پژوهشگاه این مؤسسه با هدف انتخاب رییس هیئت مدیره، مدیرعامل و خزانه‌دار بنیاد برگزار شد.

در این جلسه که کارآفرینان بزرگ کشور به عنوان اعضای هیئت مدیره این مؤسسه حضور داشتند، سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رییس هیئت مدیره بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور انتخاب شد.

کاشان زیبا


مجتمع خورشید اردهال پرترددترین غرفه نمایشگاه شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که از ۲۳ بهمن کار خود را آغاز کرد، میزبان مسؤولان کشوری و فعالان و علاقه‌مندان حوزه گردشگری کشور بود.
مجتمع گردشگری خورشید اردهال به همراه هتل بزرگ پارسیا قم در قالب مجموعه هتل‌های پارسیا اردهال نیز با حضور فعال تیمی پرتلاش، توانست نگاه حضار را به خوبی به خود جلب کند.
حضور مسؤولان از سطح معاون رییس جمهور، معاون وزیر، نمایندگان مجلس تا مدیران کل سازمان میراث فرهنگی و همچنین چهره‌های برجسه حوزه گردشگری، آژانس‌های مسافرتی و مناطق نمونه گردشگری و توریسم مذهبی، خود مبین این مهم است.

ادامه مطلب: کاشان زیبا

امضاء تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه استاندارد ایران با شرکت بازرسی فرادانش

تفاهم نامه  فرادانش و پژوهشکده استاندارد

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، شرکت خدمات بازرسی فرادانش به مدیرعاملی سید علی ضیائی اردهالی، موفق به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در حوزه پروژه‌های خدماتی نوین در صنعت بازرسی با پژوهشگاه استاندار ایران شد.

این تفاهم‌نامه که باحضور خانم فرزانه انصاری، سرپرست این پژوهشگاه و برخی مسؤولان منعقد شد، شامل بازرسی، آموزش، ممیزی و رتبه بندی با هدف ارتقاء کیفیت ارائه خدمات و محصولات در صنایع مختلف می‌باشد.

انجام طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای کاربردی و مشاوره‌ای در راستای پاسخگویی به نیازهای استانداردسازی کالا و خدمات در کشور نیز از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.

 

 

دکتر سید علی ضیائی اردهالی

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی

دواردهمین نمایشگاه بین المللی

بر پایی غرفه ی مجتمع گردشگری خورشید اردهال در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران.

زمان: ٢٣ تا ٢٦ بهمن ماه ٩٧

تهران، محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي 
سالن خليج فارس ١-٤٤

مطالب مرتبط

رزرواسیون مجتمع خورشید اردهال

تور مجازی مجتمع خورشید اردهال