سخنرانی دکتر ضیائی اردهالی در جمع 300 زوج کاشانی

دکتر ضیائی اردهالی

 

ازدواج امام علی و حضرت زهرا مبارک‌ترین اتفاق عالم است

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال ، دکتر سید علی ضیائی اردهالی در جشن بزرگ مهروماه که با حضور زوج‌های جوان کاشانی در سالن شهدای بسیج این شهر برگزار شد، گفت: ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) مبارک‌ترین اتفاق عالم است.

وی با تاکید به ساده‌زیستی و الگو قراردادن اهل‌بیت(ع) توسط زوجین، افزود: زندگی امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) دارای نکات ارزشمند فراوانی است که باید برای نسل امروز تفسیر شود.

ضیائی اردهالی با اشاره به اهمیت عشق‌ورزی در زندگی، تاکید کرد: محبت بین زوجین و اخلاق نیک مهمترین عامل تداوم یک زندگی است.

شایان ذکر است، جشن بزرگ عروسی مهروماه با حمایت مجتمع خورشید اردهال ویژه ۳۰۰ زوج و خانواده ایشان با حضور علما، مسئولان و جمع کثیری از مردم کاشان به مناسبت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) برگزار شد.

New layer...

نشست رییس و اعضای دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری سه استان با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور


معاون سازمان میراث فرهنگی کشور : آماده تفویض برخی وظایف سازمان به دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی هستیم . به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، رییس دبیرخانه و اعضای کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی بعدازظهر ۱۳ خرداد با دکتر اربابی، معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور دیدار کردند . در این دیدار دکتر سید علی ضیائی اردهالی، رییس دبیرخانه توسعه گردشگری سه استان گزارشی از فعالیت‌های ۵ ساله این کارگروه ارائه کرد و خواستار حمایت بیش‌ازپیش مسؤولان برای پیش‌برد اهداف کارگروه شد .

ادامه مطلب: نشست رییس و اعضای دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری سه استان با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور

اعضاء هیئت مدیره بنیاد حامیان استاندارد کشور، دکتر ضیائی اردهالی را به عنوان رییس انتخاب کردند

بنیاد حامیان استاندارد کشور

اعضاء هیئت مدیره بنیاد حامیان استاندارد کشور، دکتر ضیائی اردهالی را به عنوان رییس انتخاب کردند

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نخستین جلسه بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور صبح ۲۰ تیرماه در ساختمان پژوهشگاه این مؤسسه با هدف انتخاب رییس هیئت مدیره، مدیرعامل و خزانه‌دار بنیاد برگزار شد.

در این جلسه که کارآفرینان بزرگ کشور به عنوان اعضای هیئت مدیره این مؤسسه حضور داشتند، سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رییس هیئت مدیره بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور انتخاب شد.

با محوریت توریست فرهنگی مذهبی و بازرسی کالا

نشست دکتر ضیائی اردهالی با رییس اتاق صنعت و بازرگانی امامیه هند برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، صبح شنبه ۱۰ آذر در تهران نشستی با حضور دکتر ضیائی اردهالی و رییس اتاق صنعت و تجارت امامیه کشور هند در دو محور بازرسی کالا و توریست فرهنگی مذهبی برگزار شد.

ادامه مطلب: با محوریت توریست فرهنگی مذهبی و بازرسی کالا

امضاء تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه استاندارد ایران با شرکت بازرسی فرادانش

تفاهم نامه  فرادانش و پژوهشکده استاندارد

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، شرکت خدمات بازرسی فرادانش به مدیرعاملی سید علی ضیائی اردهالی، موفق به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در حوزه پروژه‌های خدماتی نوین در صنعت بازرسی با پژوهشگاه استاندار ایران شد.

این تفاهم‌نامه که باحضور خانم فرزانه انصاری، سرپرست این پژوهشگاه و برخی مسؤولان منعقد شد، شامل بازرسی، آموزش، ممیزی و رتبه بندی با هدف ارتقاء کیفیت ارائه خدمات و محصولات در صنایع مختلف می‌باشد.

انجام طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای کاربردی و مشاوره‌ای در راستای پاسخگویی به نیازهای استانداردسازی کالا و خدمات در کشور نیز از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.

 

 

دکتر سید علی ضیائی اردهالی

تقدیر فرمانده سپاه کاشان از دکتر ضیائی اردهالی

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، طی مراسمی به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت و سی‌ونهمین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین، از دکتر سید علی ضیائی اردهالی تقدیر شد .
در این مراسم که صبح سوم آذر در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان و با حضور علما، مسؤولان و فرماندهانِ نظامی و انتظامی برگزار شد، لوح تقدیری از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان به خیر نیک اندیش، دکتر ضیائی اردهالی تقدیم شد .

ادامه مطلب: تقدیر فرمانده سپاه کاشان از دکتر ضیائی اردهالی

عضویت دکتر ضیائی اردهالی در هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور

دکتر ضیائی اردهالی عضو هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال ، نشست هیئت مؤسس بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور که به دستور خانم پیروزبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران تشکیل شده است، صبح امروز در تهران برگزار شد.

در این نشست که دکتر سید علی ضیائی اردهالی به همراه ۲۲ نفر دیگر از بزرگان اقتصادی کشور و بخش خصوصی به عنوان اعضای هیئت مؤسس این بنیاد حضور داشتند، هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور انتخاب شدند.

دکتر ضیائی اردهالی، عضو هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور با اشاره به اینکه این بنیاد رابط بخش خصوصی و مؤسسه استاندارد کشور خواهد بود، افزود: تلاش این بنیاد در زمینه‌های علمی، تشویق و توسعه تولید و صادرات، استاندارد سازی کالا و خدمات در حوزه‌های مختلف می‌باشد تا با تأییدیه مؤسسه استاندارد، صادرات و واردات کشور انجام شود.

دکتر ضیائی اردهالی عضو هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور شد

مجتمع گردشگری خورشید اردهال با اتاق های اقامتی اقامت در مشهد اردهال اقامت در کاشان و اقامت بومگردی کاشان و اردهال را برای گردشگران فراهم کرده است

کاشان زیبا


مجتمع خورشید اردهال پرترددترین غرفه نمایشگاه شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که از ۲۳ بهمن کار خود را آغاز کرد، میزبان مسؤولان کشوری و فعالان و علاقه‌مندان حوزه گردشگری کشور بود.
مجتمع گردشگری خورشید اردهال به همراه هتل بزرگ پارسیا قم در قالب مجموعه هتل‌های پارسیا اردهال نیز با حضور فعال تیمی پرتلاش، توانست نگاه حضار را به خوبی به خود جلب کند.
حضور مسؤولان از سطح معاون رییس جمهور، معاون وزیر، نمایندگان مجلس تا مدیران کل سازمان میراث فرهنگی و همچنین چهره‌های برجسه حوزه گردشگری، آژانس‌های مسافرتی و مناطق نمونه گردشگری و توریسم مذهبی، خود مبین این مهم است.

ادامه مطلب: کاشان زیبا

تقدیر رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کشور از دکتر ضیائی اردهالی

 به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، صبح امروز جلسه‌ای به میزبانی دکتر امیرمسعود عرب، رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کشور با حضور دکتر ضیائی اردهالی، قائم مقام تولیت موقوفات مسجد #نظام_مافی و معاونان و جمعی از اساتید و دانشحویان این دانشگاه برگزار شد.

این نشست که با هدف بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به #بیماران_ضایعه_نخاعی تحت پوشش موقوفات مسجد نظام مافی برگزار گردید، از خدمات مادی و معنوی و همراهی دکتر سید علی #ضیائی_اردهالی در انجام این مهم قدردانی شد.

شایان ذکر است، ۵۰ تن از بیماران ضایعه نخاعی تهران شناسایی شده و تیم‌های پزشکی و پرستاری با همراه داشتن لوازم بهداشتی و پزشکی در منازل ایشان خدماتی را با حمایت موقوفات مسجد نظام مافی و همکاری #دانشگاه_علوم_بهزیستی و توانبخشی به این بیماران ارائه کردند.

 

اقامت در اردهال اقامت در کاشان هتل اردهال هتل کاشان اقامت مشهد اردهال اقامت بومگردی کاشان

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی

دواردهمین نمایشگاه بین المللی

بر پایی غرفه ی مجتمع گردشگری خورشید اردهال در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران.

زمان: ٢٣ تا ٢٦ بهمن ماه ٩٧

تهران، محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي 
سالن خليج فارس ١-٤٤

رزرواسیون مجتمع خورشید اردهال

تور مجازی مجتمع خورشید اردهال