تشکیل کارگروه توسعه گردشگری سه استان در خورشید اردهال

 

امام جمعه کاشان در خورشبد اردهال

کارگروه توسعه گردشگری سه استان با حضور امام جمعه کاشان تشکیل جلسه داد

به‌گزارش روابط عمومی گروه هتلهای پارسیا اردهال ، کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی با حضور آیت الله سلیمانی، امام جمعه کاشان و نماینده ولی فقیه، فعالین حوزه گردشگری و اعضای کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کاشان در خورشید اردهال برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، دکتر سید علی ضیائی اردهالی، رئیس دبیرخانه این کارگروه ضمن معرفی اعضاء به تشریح اهداف این تشکیلات پرداخت و گفت: استان اصفهان و کاشان در حوزه گردشگری فرهنگی، قم در حوزه گردشگری مذهبی و استان مرکزی نیز در حوزه های صنعتی و اکو توریسم دارای ظرفیت‌های بی‌بدیلی هستند.

ضیائی اردهالی، رئیس شورای عالی گردشگری فرهنگی اکو در استان اصفهان با اعلام این خبر که سازمان فرهنگی اکو با تاسیس دفتر دوستی اکو در کاشان موافقت کرده است، گفت: تشکیل کمیته گردشگری اکو در کاشان فرصتی برای برقراری ارتباط کاشان با ۱۰ کشور اسلامی عضو این موسسه بین‌المللی است.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نیز در ادامه بعداز شنیدن نظرات فعالان گردشگری کاشان، با بیان دیدگاه خود درخصوص ظرفیت‌های گردشگری و اهمیت توجه به این حوزه، گفت: گردشگری دارای نقش محوری و دارای اهمیت برای ایجاد اشتغال برای جوانان است که باید مورد توجه مسوولان و مقامات قرارگیرد.

 

در این جلسه بر توسعه گردشگری فرهنگی، طبیعت و مذهبی تاکید شد و حضار از بیانات و حمایت‌‌های امام جمعه کاشان بهره بردند.

همچنین فعالان حوزه گردشگری کاشان از امام جمعه کاشان درخواست کردند تا ضمن برگزاری منظم این جلسات و بهره‌مندی از نظرات ارزشمند ایشان، از مراکز اقامتی، توریستی و خانه‌های سنتی بازدید کنند.

حضور مربی تیم ملی فوتسال افغانستان و یارانش در مجتمع خورشید اردهال

حضور مربی تیم ملی فوتسال افغانستان و یارانش در مجتمع خورشید اردهال

حضور مربی تیم ملی فوتسال افغانستان و یارانش در مجتمع خورشید اردهال

این گروه برای برگزاری دوره مربیگری D آسیا در کاشان حضور یافته‌اند 

ضیائی اردهالی نماینده و مشاور عالی موسسه فرهنگی اکو در امور گردشگری استان اصفهان شد

نماینده اکو

ضیائی اردهالی نماینده و مشاور عالی موسسه فرهنگی اکو در امور گردشگری استان اصفهان شد

به‌گزارش روابط عمومی گروه هتل‌‌های پارسیا اردهال، نخستین جلسه شورای عالی گردشگری فرهنگی اکو در خصوص اصفهان در موسسه فرهنگی اکو برگزار شد.

در این جلسه پروفسور سرور بختی، رئیس موسسه فرهنگی اکو، دکتر سید علی ضیائی را به عنوان نماینده این موسسه و ریاست کمیته گردشگری فرهنگی اکو در استان اصفهان و همچنین شهرستان کاشان معرفی کرد.

شورای عالی گردشگری استان اصفهان متشکل از معاون وزیر صمت، استاندار، شهردار، مدیرکل میراث فرهنگی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد، رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی و روسای اتحادیه های هتل‌داران، آژانس داران و صنایع دستی و رئیس سازمان فرش به عنوان نمایندگان بخش خصوصی و همچنین ضیائی اردهالی به عنوان مشاور عالی سازمان اکو و نماینده این سازمان تشکیل می‌شود.

تشکیل کمیته گردشگری اکو در کاشان نیز به ریاست شهردار دیار نخستین‌ها به تصویب رسید که رئیس اتاق بازرگانی، بخش خصوصی و دکتر سید علی ضیائی اردهالی به عنوان اعضای این کمیته گردشگری انتخاب شدند.

این شورا صرفا در مراکز استان‌ها تشکیل می‌شود که به دلیل جایگاه ویژه کاشان ، کمیته‌ای در این شهرستان نیز تشکیل خواهد شد.

این نشست به عنوان اولین اقدام دکتر سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رئیس کمیته جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان اصفهان در حوزه بین‌الملل بود تا آغازی برای اتفافات خوب در بین ۱۰ کشور اسلامی با مخاطبی قریب به ۵۰۰ میلیون نفر باشد.

شرح خبر????
https://www.irna.ir/news/84038908

نشست نماینده مردم و جمعی از خیرین کاشان با رییس سازمان بهزیستی کشور

نشست خیرین کاشانی با رییس بهزیستی کشور

با هدف تسهیل خدمت به توانیابان:

نماینده مردم و جمعی از خیرین کاشان با رییس سازمان بهزیستی کشور دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل به همراه رییس اداره بهزیستی این دو شهرستان و جمعی از خیرین کاشانی با دکتر قبادی دانا، معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور دیدار کردند.

در این نشست که دکتر رضازاده، معاون کاشانیِ رییس بهزیستی کشور نیز حضور داشت، دغدغه‌ها و درخواست‌های منطقه کاشان مطرح شد.

دکتر سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رییس هیئت مدیره موسسات هاجر و کاشانه مهر نیز توضیحات مبسوطی درخصوص فعالیت‌های این دو موسسه ارائه داد.

این نشست که دوشنبه ۴ شهریور به همت دکتر ساداتی‌نژاد و به میزبانی معاون وزیر برگزار شد، تصمیمات مناسبی درخصوص حوزه خدمت‌رسانی به توانیابان کاشان و آران و بیدگل اتخاذ شد.

 

 

ضیائی اردهالی رییس کمیته جذب سرمایه گذاران گردشگری استان اصفهان شد

دکتر سید علی ضیائی اردهالی

ضیائی اردهالی رییس کمیته جذب سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری استان اصفهان شد

به‌گزارش روابط عمومی خورشید اردهال ، با حکم دکتر قاضی عسگر، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار اصفهان، دکتر سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رییس کمیته جذب سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری استان اصفهان منصوب شد.

شایان ذکر است، ضیائی اردهالی ریاست دبیرخانه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی، نائب رییس جامعه حرفه‌ای مناطق گردشگری و همچنین مدیرعاملی گروه هتل‌های پارسیا و منطقه نمونه گردشگری مشهد اردهال را به عهده دارد.

16 مرداد نیز جلسه هئیت مدیره جامعه حرفه‌ای مناطق نمونه، مجتمع‌ها و مراکز گردشگری استان اصفهان با حضور دکتر قاضی عسگر، معاون اقتصادی استاندار اصفهان، دکتر الهیاری، مدیرکل میراث فرهنگی استان، معاون میراث استان، رییس مناطق نمونه گردشگری کشور و هئیت مدیره این مناطق در مجتمع گردشگری خورشید اردهال برگزار شد که تصمیمات مهمی درخصوص رفع مسائل مراکز گردشگری اتخاذ گردید‌.

معاون استاندار اصفهان در این جلسه ضمن اعلام حمایت از فعالیت‌های این جامعه، به رفع موانع در توسعه و فعالیت‌های مراکز گردشگری تاکید کرد.

دکتر سید علی ضیائی اردهالی ، نائب رییس جامعه حرفه‌ای مناطق گردشگری نیز در این جلسه ضمن شرح مسائل و وضعیت فعلی این مراکز در استان، بر توجه جدی دولت در رفع موانع جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری تاکید کرد.

سخنرانی دکتر ضیائی اردهالی در جمع 300 زوج کاشانی

دکتر ضیائی اردهالی

 

ازدواج امام علی و حضرت زهرا مبارک‌ترین اتفاق عالم است

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال ، دکتر سید علی ضیائی اردهالی در جشن بزرگ مهروماه که با حضور زوج‌های جوان کاشانی در سالن شهدای بسیج این شهر برگزار شد، گفت: ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) مبارک‌ترین اتفاق عالم است.

وی با تاکید به ساده‌زیستی و الگو قراردادن اهل‌بیت(ع) توسط زوجین، افزود: زندگی امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) دارای نکات ارزشمند فراوانی است که باید برای نسل امروز تفسیر شود.

ضیائی اردهالی با اشاره به اهمیت عشق‌ورزی در زندگی، تاکید کرد: محبت بین زوجین و اخلاق نیک مهمترین عامل تداوم یک زندگی است.

شایان ذکر است، جشن بزرگ عروسی مهروماه با حمایت مجتمع خورشید اردهال ویژه ۳۰۰ زوج و خانواده ایشان با حضور علما، مسئولان و جمع کثیری از مردم کاشان به مناسبت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(ع) برگزار شد.

New layer...

تخفیف اقامت و رستوران خورشید اردهال

اقامت در کاشان

تخفیف ویژه اقامت در خورشید اردهال

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، به مناسبت شهادت امام صادق(ع)، برتدر بزرگوار حضرت سلطانعلی(ع)، خدمات اقامت و رستوران خورشید اردهال با تخفیف 30 و 20 درصد ارائه می شود.

این طرح تخفیفی اقامت در مشهد اردهال کاشان از 27 الی 30 خرداد 99 برقرار است تا سفری لذت بخش در محیطی بهداشتی و خوش آب و هوا در این منطقه گردشگری برای میهمانان رقم خورد.

اقامت در مشهد اردهال

اعضاء هیئت مدیره بنیاد حامیان استاندارد کشور، دکتر ضیائی اردهالی را به عنوان رییس انتخاب کردند

بنیاد حامیان استاندارد کشور

اعضاء هیئت مدیره بنیاد حامیان استاندارد کشور، دکتر ضیائی اردهالی را به عنوان رییس انتخاب کردند

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نخستین جلسه بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور صبح ۲۰ تیرماه در ساختمان پژوهشگاه این مؤسسه با هدف انتخاب رییس هیئت مدیره، مدیرعامل و خزانه‌دار بنیاد برگزار شد.

در این جلسه که کارآفرینان بزرگ کشور به عنوان اعضای هیئت مدیره این مؤسسه حضور داشتند، سید علی ضیائی اردهالی به عنوان رییس هیئت مدیره بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور انتخاب شد.

خورشید اردهال بازگشایی شد

 

بازگشایی هتل خورشید اردهال کاشان

در محیطی کاملا بهداشتی:

میزبانی دوباره خورشید اردهال آغاز شد

به‌گزارش روابط عمومی خورشید اردهال، این مجتمع گردشگری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی میزبان زائران و گردشگران می‌باشد.

ضدعفونی کامل سطوح در خورشید اردهال با تاییدات کارشناسان بهداشتی از اقدامات پیش‌از بازگشایی بود تا میهمانان گرامی لحظاتی آرام و با سلامت کامل را سپری کنند.


اقامت در کلبه های اقامتی واقع در فضای‌باز با رعایت کامل فاصله اصولی بهداشتی و میزبانی در رستوران سنتی و مدرن و همچنین کافی شاپ، از خدمات خورشید اردهال به میهمانان گرامی می‌باشد.

شایان ذکر است، مشهد اردهال کاشان در ایام کرونا از مناطق سفید شهرستان کاشان بود است.

امضاء تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه استاندارد ایران با شرکت بازرسی فرادانش

تفاهم نامه  فرادانش و پژوهشکده استاندارد

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، شرکت خدمات بازرسی فرادانش به مدیرعاملی سید علی ضیائی اردهالی، موفق به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در حوزه پروژه‌های خدماتی نوین در صنعت بازرسی با پژوهشگاه استاندار ایران شد.

این تفاهم‌نامه که باحضور خانم فرزانه انصاری، سرپرست این پژوهشگاه و برخی مسؤولان منعقد شد، شامل بازرسی، آموزش، ممیزی و رتبه بندی با هدف ارتقاء کیفیت ارائه خدمات و محصولات در صنایع مختلف می‌باشد.

انجام طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای کاربردی و مشاوره‌ای در راستای پاسخگویی به نیازهای استانداردسازی کالا و خدمات در کشور نیز از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.

 

 

دکتر سید علی ضیائی اردهالی

تخفیف ویژه اقامت در هتل خورشید اردهال

اقامت در مشهد اردهال کاشان

 

تخفیف ویژه اقامت در هتل خورشید اردهال ویژه دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، طرح تخفیفیِ اقامت در مشهد اردهال کاشان در جوار آستان مقدس حضرت سلطانعلی(ع) و منطقه بکر مشهد اردهال با تخفیف ویژه در بخش کلبه های اقامتی خورشید اردهال اعلام شد.

این آفر اقامت در کاشان و مشهد اردهال از 15 بهمن الی 15 اسفند در سه سطح برنامه ریزی و به میهمانان این مجتمع گردشگری و اقامتی پیشنهاد می شود.

اقامت همراه با صبحانه به مبلغ نفری 60 هزارتومان، اقامت همراه با صبحانه و شام به مبلغ هر نفر 85 هزار تومان و اقامت فول برد برای هر نفر در مجتمع اقامتی و گردشگری خورشید اردهال 110 هزار تومان در نطر گرفته شده است تا لحظاتی خوش برای گردشگران و زائران در این منطقه خوش آب و هوای کاشان رقم خورد.

خورشید اردهال علاوه بر دارا بودن دو بخش اقامت هتلی و کلبه های اقامتی به عنوان یک زائرسرا در مشهد اردهال با دارا بودن کلیه امکانات هتلی، دارای رستوران مجدالدین، رستوران سنتی، کافی شاپ، بازارچه ، فست فود و سایر امکانات رفاهی و تفرهی نیز می باشد.

اقامت در خورشید اردهال

عضویت دکتر ضیائی اردهالی در هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور

دکتر ضیائی اردهالی عضو هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال ، نشست هیئت مؤسس بنیاد حامیان مؤسسه استاندارد کشور که به دستور خانم پیروزبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران تشکیل شده است، صبح امروز در تهران برگزار شد.

در این نشست که دکتر سید علی ضیائی اردهالی به همراه ۲۲ نفر دیگر از بزرگان اقتصادی کشور و بخش خصوصی به عنوان اعضای هیئت مؤسس این بنیاد حضور داشتند، هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور انتخاب شدند.

دکتر ضیائی اردهالی، عضو هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور با اشاره به اینکه این بنیاد رابط بخش خصوصی و مؤسسه استاندارد کشور خواهد بود، افزود: تلاش این بنیاد در زمینه‌های علمی، تشویق و توسعه تولید و صادرات، استاندارد سازی کالا و خدمات در حوزه‌های مختلف می‌باشد تا با تأییدیه مؤسسه استاندارد، صادرات و واردات کشور انجام شود.

دکتر ضیائی اردهالی عضو هیئت امناء و هیئت رئیسه بنیاد حامیان استاندارد کشور شد

مجتمع گردشگری خورشید اردهال با اتاق های اقامتی اقامت در مشهد اردهال اقامت در کاشان و اقامت بومگردی کاشان و اردهال را برای گردشگران فراهم کرده است

خورشید اردهال میزبان رییس موسسه بین المللی اکو شد

رییس موسسه فرهنگی اکو در مشهد اردهال کاشان

به‌دعوت ضیائی اردهالی:

اولین سفر رییس جدیدالمنصوب موسسه اکو به کاشان صورت گرفت

به‌گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های پارسیا اردهال، پروفسور سرور بختی، رییس تاجیکستانی موسسه فرهنگی اکو به دعوت دکتر سید علی ضیائی اردهالی به قم و کاشان سفر کرد.

این مسئول جدیدالمنصوب بعداز حضور در هتل بزرگ پارسیا به عنوان محل دائمی دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری سه استان، به کاشان سفر کرد و ضمن بازدید از خانه‌های تاریخی و تپه‌های سیلک، عازم منطقه نمونه گردشگری مشهد اردهال شد.

ضیائی اردهالی، سفر رییس موسسه اکو به کاشان را موجب تقویت همکاری‌های این موسسه فرهنگی با منطقه فرهنگی کاشان دانست.

قائم مقام ریاست هیئت امناء دانشگاه مهد علم از توافق برگزاری هفته فرهنگی کاشان در پایتخت ایران طی سال آینده خبر داد و گفت: در نشست با رییس موسسه اکو مقرر شد سفرای کشورهای عضو اکو به منطقه فرهنگی کاشان سفر کنند.

عضو هیئت مدیره موسسه احیاء فرهنگ کاشان با اعلام برگزاری نمایشگاه صنایع دستی کشورهای عضو اکو در کاشان، افزود: توسعه روابط علمی، فرهنگی و آموزشی اکو با محوریت گردشگری کاشان از دستاوردهای این سفر دو روزه خواهد بود.

ضیایی اردهالی نظر پروفسور سرور بختی برای توسعه فعالیت‌های گردشگری بین ۱۰ کشور عضو اکو را مثبت دانست و گفت: رییس موسسه اکو توسعه گردشگری را راهی برای تبادل مفاهیم فرهنگی می‌داند و در این راستا مصمم به انجام فعالیت‌ است.

وی با اشاره به دیدگاه مثبت رییس تاجیکستانی اکو نسبت به کاشان و ظرفیت‌های تاریخی و گردشگری این منطقه، افزد: پیشنهاد ایجاد "خانه‌های دوستی" در خانه‌های تاریخی کاشان با هدف توسعه روابط فرهنگی و گردشگری از دیگر پیشنهادات رییس اکو بود.

در پایان این سفر، ریس موسسه اکو در قالب یک هیئت ۱۲ نفره به آستان مقدس حضرت سلطانعلی(ع) مشرف شدند و ضمن تاکید به ظرفیت عظیم این مکان معنوی برای توسعه توریسم مذهبی، از مجتمع گردشگری خورشید اردهال نیز بازدید کردند.

تقدیر رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کشور از دکتر ضیائی اردهالی

 به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، صبح امروز جلسه‌ای به میزبانی دکتر امیرمسعود عرب، رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کشور با حضور دکتر ضیائی اردهالی، قائم مقام تولیت موقوفات مسجد #نظام_مافی و معاونان و جمعی از اساتید و دانشحویان این دانشگاه برگزار شد.

این نشست که با هدف بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به #بیماران_ضایعه_نخاعی تحت پوشش موقوفات مسجد نظام مافی برگزار گردید، از خدمات مادی و معنوی و همراهی دکتر سید علی #ضیائی_اردهالی در انجام این مهم قدردانی شد.

شایان ذکر است، ۵۰ تن از بیماران ضایعه نخاعی تهران شناسایی شده و تیم‌های پزشکی و پرستاری با همراه داشتن لوازم بهداشتی و پزشکی در منازل ایشان خدماتی را با حمایت موقوفات مسجد نظام مافی و همکاری #دانشگاه_علوم_بهزیستی و توانبخشی به این بیماران ارائه کردند.

 

اقامت در اردهال اقامت در کاشان هتل اردهال هتل کاشان اقامت مشهد اردهال اقامت بومگردی کاشان

سرمایه گذار ترکیه ای میهمان ویژه خورشید اردهال شد

دوآن در خورشید اردهال

 

سرمایه‌گذار ترکیه‌ای مورد استقبال مقامات و شخصیت‌های کشور واقع شد

به‌گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های پارسیا اردهال، محمدعلی دوآن ، مدیرعامل هلدینگ دوآن و مالک ۱۰ هتل ۵ ستاره که به دعوت دکتر سید علی ضیائی اردهالی ، مدیرعامل گروه هتل‌های پارسیا اردهال جهت همکاری در حوزه توریست سلامت به ایران سفر کرده بود، با شخصیت‌های مذهبی، علمی و فرهنگی و چندی از مسوولان کشور در تهران، قم و کاشان دیدار کرد.

دیدار دوآن با آیت‌الله علوی، آیت‌آلله شهرستانی، استاندار و اعضای شورای شهر قم، شهردار کاشان و حضور در هتل بزرگ پارسیا و خورشید اردهال از برنامه‌های این سفر بود.

اجرای جذاب گروه سرود تیام توسط نابینایان کاشانی، پدر ایتام ترکیه و این سرمایه‌گذار حوزه گردشگری را در جشن شب یلدای خورشید اردهال تحت تاثیر قرار داد تا وی عضویت افتخاری در موسسات کاشانه مهر، هاجر و نابینایان کاشان را خواستار شود.

سرمایه کذار ترکیه ای در مشهد اردهال کاشان

نشست رییس و اعضای دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری سه استان با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور


معاون سازمان میراث فرهنگی کشور : آماده تفویض برخی وظایف سازمان به دبیرخانه کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی هستیم . به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، رییس دبیرخانه و اعضای کارگروه توسعه گردشگری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی بعدازظهر ۱۳ خرداد با دکتر اربابی، معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور دیدار کردند . در این دیدار دکتر سید علی ضیائی اردهالی، رییس دبیرخانه توسعه گردشگری سه استان گزارشی از فعالیت‌های ۵ ساله این کارگروه ارائه کرد و خواستار حمایت بیش‌ازپیش مسؤولان برای پیش‌برد اهداف کارگروه شد .

Register to read more...

جشن یلدای خورشید به مدت سه شب در خورشید اردهال برگزار شد

باشکوه و شاد:

جشن بزرگ یلدای خورشید برگزار شد

به‌گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، جشن بزرگ یلدای خورشید با استقبال پرشور میهمانان به مدت سه شب در سالن سهراب سپهری این مجتمع برگزار شد.

این جشن که میزبان میهمانان ویژه یلداییِ خورشید اردهال بود، با موسیقی سنتی، پاپ، اجرای جذاب گروه سنتیِ کویر، نابینایان، نمایش طنز، مبارک، نقالی و اجرای مسابقه به همراه اهدای غذاهای لذیذ رستوران و فست‌فود و اقامت به برندگان مسابقه جذاب جشن همراه بود.

جشن باشکوه و شاد یلدای خورشید که میزبان گرامیانی از شهرهای کاشان، دلیجان، قم، تهران، مشهد اردهال، اصفهان و نراق بود، با رضایت بسیار بالای حضار همراه شد تا لحظات ماندگاری در بلندترین شبهای سال برای میهمانان خورشید اردهال ثبت شود.

جشن شب یلدا خورشید اردهال

با محوریت توریست فرهنگی مذهبی و بازرسی کالا

نشست دکتر ضیائی اردهالی با رییس اتاق صنعت و بازرگانی امامیه هند برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، صبح شنبه ۱۰ آذر در تهران نشستی با حضور دکتر ضیائی اردهالی و رییس اتاق صنعت و تجارت امامیه کشور هند در دو محور بازرسی کالا و توریست فرهنگی مذهبی برگزار شد.

Register to read more...

جشن بزرگ یلدای خورشید برگزار می شود

جشن شب یلدا در خورشید اردهال

جشن بزرگ یلدای خورشید در مشهد اردهال برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، جشن بزرگ یلدای خورشید به مدت سه شب در مشهد اردهال کاشان برگزار می شود.

این جشن ۲۸ ، ۲۹ و ۳۰ آذرماه از ساعت 19:30 شروع می شود که میهمانان و گردشگران می توانند بصورت تماس با شماره 03155633020 و یا از طریق تلگرام و واتس آپ با شماره 09055463020 برای رزرو اقدام نمایند.

آیتم های برنامه شامل موسیقی سنتی، موسیقی پاپ، نمایش طنز، نقالی، حافظ خوانی، اجرای مسابقه شاد و اهداء جوایز ویژه خورشید اردهال می باشد تا لحظاتی شاد برای میهمانان به یادگار گذاشته شود.

در این جشن از سینی جدید رستوران خورشید اردهال با عنوان سینی ویژه مجدالدین رونمایی می شود که شامل مرغ، کباب لقمه، جوجه، گوشت و همراه با دورچین و یک پرس چلو زعفرانی ایرانی و یک پرس باقالی پلو می باشد.


همچنین میز سالادبار شام جشن شامل دلستر، نوشابه، دوغ، ماست محلی، سالاد کلم و فصل، سالاد الویه، سوپ جو و سوپ سبزیجات است تا لذت یک شام لذیذ را میهمانان تجربه کنند.

 پذیرایی حین مراسم جشن نیز شامل، آجیل، هندوانه، انار، شیرینی، چای و نسکافه است.

شایان ذکر است، میهمانانی که در این سه شب در مجتمع گردشگری خورشید اردهال اقامت داشته باشند، از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد تا دورهمی شب یلیدا را با اقامت در مشهد اردهال کاشان و در بلندترین شب سال تجربه کنند.

 

جشن شب یلدا خورشید اردهال

تقدیر فرمانده سپاه کاشان از دکتر ضیائی اردهالی

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، طی مراسمی به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت و سی‌ونهمین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین، از دکتر سید علی ضیائی اردهالی تقدیر شد .
در این مراسم که صبح سوم آذر در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان و با حضور علما، مسؤولان و فرماندهانِ نظامی و انتظامی برگزار شد، لوح تقدیری از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان به خیر نیک اندیش، دکتر ضیائی اردهالی تقدیم شد .

Register to read more...

خورشید اردهال میزبان جشن صد زوج اردهالی شد

 

خورشید اردهال میزبان جشن صد زوج اردهالی شد

خورشید اردهال میزبان جشن صد زوج اردهالی شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، جشن یکصد زوج اردهالی همزمان با سالروز ازدواج حضرت محمد(ص) و حضرت خدیجه(س) در سالن اجتماعات سهراب سپهری این مجتمع برگزار شد.

این جشن که همراه با سخنرانی، موسیقی، نمایش طنز و اجرای مسابقه بود، زوج‌های جوان هدایایی را از سوی متولیان برگزاری برنامه دریافت کردند و گروه هتل‌های پارسیا اردهال نیز هدایائی را تقدیم زوج‌ها کرد.

رستوران مجلل خورشید اردهال در پایان این برنامه میزبان نوعروس و دامادهای اردهالی بود تا لحظات خوش این جشن باشکوه در خاطرشان بماند.

کاشان زیبا


مجتمع خورشید اردهال پرترددترین غرفه نمایشگاه شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال، نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که از ۲۳ بهمن کار خود را آغاز کرد، میزبان مسؤولان کشوری و فعالان و علاقه‌مندان حوزه گردشگری کشور بود.
مجتمع گردشگری خورشید اردهال به همراه هتل بزرگ پارسیا قم در قالب مجموعه هتل‌های پارسیا اردهال نیز با حضور فعال تیمی پرتلاش، توانست نگاه حضار را به خوبی به خود جلب کند.
حضور مسؤولان از سطح معاون رییس جمهور، معاون وزیر، نمایندگان مجلس تا مدیران کل سازمان میراث فرهنگی و همچنین چهره‌های برجسه حوزه گردشگری، آژانس‌های مسافرتی و مناطق نمونه گردشگری و توریسم مذهبی، خود مبین این مهم است.

Register to read more...

درآمد گروه هتلهای پارسیا اردهال صرف تأمین داروی نیازمندان و هزینه محصلین می شود

گفت و گوی دکتر ضیادی اردهالی با مجله توربسم پرس

ضیائی اردهالی:

درآمد گروه هتلهای پارسیا اردهال صرف تأمین داروی نیازمندان و هزینه محصلین می شود


به گزارش روابط عمومی مجتمع گردشگری خورشید اردهال و به نقل از مجله توریسم پرس، دکتر ضیائی در ابتدا ضمن اشاره به اهم فعالیت‌های هلدینگ، گفت: هلدینگ پارسیا جزء چند هلدینگ منحصر به فرد کشور محسوب شده که در حوضه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و گردشگری فعال است.

وی با تاکید بر پیچیدگی و مشقات فعالیت‌های این هلدینگ، افزود: برنامه ریزی در زمینه تجارت از جمله واردات و صادرات و امور اقتصادی، شامل دفاتر داخلی، استانی و خارج از کشور و همزمان فعالیت در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی این پروژه که شامل آموزش در سطوح دانشگاهی می باشد، نشان از وسعت حوزه فعالیت‌ها می‌باشد.

ضیائی اردهالی گفت: دانشگاه غیر انتفاعی این هلدینگ با بیش از ۱۰۰۰ دانشجو و فارغ التحصیل در ۸ رشته مشغول فعالیت است و در زمینه اجتماعی نیز بنیاد خیریه، انجمن دوستی ایران و مالزی، شورای مشترک ایران و سوئیس، بنیاد معلولین جسمی ذهنی نابینایان حمایت مادی و معنوی شده است.

بنیانگذار هلدینگ پارسیا اردهال تاکید کرد: در کنار فعالیت‌های اقتصادی حتما باید موضوعات اجتماعی از جمله آموزش، فرهنگ، کارآفرینی و اشتغال نیز مد نظر باشد.

وی با اشاره به اینکه درآمد هتل‌های تحت پوشش هلدینگ ۱۰۰٪ برای تامین دارو و درمان و کمک هزینه محصلین استفاده می شود، گفت: این اتفاق در کشور منحصر به فرد است.

این کارآفرین برتر بیان کرد: مراکز آموزش این هلدینگ منجر به اشتغال معلولین جسمی هم می‌شود و در حال حاضر ده‌ها معلول جسمی در این مراکز مشغول به فعالیت در حوزه صنایع دستی می‌باشند.

ضیائی اردهالی که عضو هیات امناء بنیاد حامیان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و دانشگاه صنعتی شریف است، از موفقیت هلدینگ پارسیا اردهال در حوزه گردشگری خبر داد و افزود: ده‌ها میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این خصوص انجام شده که از جمله می‌توان به هتل بین المللی پارسیا در قم و مجتمع گردشگری خورشید اردهال در منطقه نمونه گردشگری مشهد اردهال اشاره کرد که ۵۰ هزار متر مربع وسعت و دارای امکاناتی نظیر سالن اجتماعات، بازارچه، رستوران، سینما، شهربازی، هتل و ... می‌باشد.

وی با اشاره به میزبانی گروه هتل‌های پارسیا اردهال از گردشگران کشورهای مختلف دنیا، افزود: سال گذشته در یکی از مجموعه‌ها به حدود ۱۷ هزار هندی خدمات اقامتی ارائه شد که اثرات فرهنگی مناسبی را در این زمینه شاهد بودیم.

وی با تاکید بر دوری از شعار در حوزه گردشگری، افزود: فراهم کردن زمینه فعالیت برای بخش خصوصی در زمینه هتلداری باید در عمل اجرا شود تا شاهد ارز آوری و برکات فعالیت این فعالان حوزه گردشگری در کشور باشیم.

ضیائی اردهالی ورود توریست به کشور را حائز اهمیت دانست و گفت: با ورود هر توریست به کشور بین ۵ تا ۱۲ شغل جدید ایجاد شده و این اشتغال‌زایی در طبقات مختلف جامعه حتی در دور دست‌ترین نقاط یک روستا نمایان می‌شود.

ضیائی اردهالی در ادامه گفت‌وگو، صدور دانش فنی و عملی به سایر کشورها را از مهمترین اهداف هلدینگ عنوان کرد و گفت: چون جوانان ما باهوش‌ترین و با استعدادترین جوانان دنیا هستند، باید فکر را به دنیا بفروشیم.

وی با اشاره به آمادگی کشور عمان و عراق برای همکاری با ایران در زمینه‌های فنی و مهندسی، گفت: این کشورها می‌توانند پایگاه خوبی برای ایران جهت صادرات به سایر کشورها نیز باشند.

بنیانگذار هلدینگ پارسیا اردهال با اشاره به اعلام آمادگی کشور عمان جهت همکاری و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و تولید آبزیان و خاویار، گفت: ایران در حال حاضر صادرکننده کاکتوس و ساکولنت(نوعی کاکتوس) به کشورهای مختلف از جمله روسیه و اروپا با قیمت مناسب و رقابتی نسبت به رقبا می‌باشد.

وی گفت: با بررسی کشور عمان و مناسب بودن این پتانسیل موفق شدیم برای ۷ گلخانه بزرگ سرمایه گذاری کرده و در چند ماهه گذشته ۱۰۰ هزار گونه گیاه به عمان صادر تا از آنجا به کشورهای اروپایی و آفریقا صادر نماییم.

ضیائی اردهالی ادامه داد: در راستای این سرمایه گذاری، وزیر عمان طی جلسه‌ای خواستار سرمایه گذاری بین دو کشور در بخش کشاورزی شد و آمادگی خود را جهت در اختیارگذاشتن آزمایشگاه، زمین، آب، تسهیلات ارزان قیمت و امکانات دیگر اعلام نمود.

وی افزود: در حال حاضر کشور ایران دارای متخصصین بسیار خوبی در زمینه آبزیان، خصوصا خاویار و میگو می‌باشد که با توجه به شرایط تحریم، می‌توانیم ورود موفقی در حوزه صادرات خاویار با بسته بندی مناسب به سایر کشورها داشته باشیم.

ضیائی اردهالی گفت: در تلاش هستیم تا در بخش تولید در کشور عمان با صدور دانش فنی در عرصه های مختلف همکاری نماییم و در حال حاضر از کشور عمان به کشورهای همجوار از جمله قطر، امارات، آفریقا و ... صادرات داشته و در بخش پزشکی و دارویی نیز با کشور عمان همکاری نزدیک و خوبی می‌توان داشت.

بنیانگذار هلدینگ پارسیا اردهال با اشاره به اشغال اکثر اتاق‌های هتل‌های این هلدینگ، گفت: در ارتباطات با مدیران آژانس‌ها و سایر هتل‌ها به نتایج خوبی دست پیدا کرده‌ایم، بشکلی که گردشگران با وسایل نقلیه شخصی‌شان از کشورهای غربی از جمله امارات، کویت، عراق و اربیل عراق به هتل می‌آیند و یا در قالب تور میزبان آنها هستیم.

وی، ارائه بهترین خدمات به گردشگران و میهمانان را یکی از مهمترین اهداف مجموعه هتل‌های پارسیا اردهال دانست و گفت: ایجاد مسیر گردشگری برای گردشگران، تور آفرود، کویر نوردی، تورهای زیارتی و غارنوردی توسط متخصصین هلدینگ از دیگر خدمات این هلدینگ می باشد.

ضیائی اردهالی در پایان با یادآوری ظرفیت‌های عظیم کشور ایران در صنعت گردشگری، تاکید کرد: به کلیه صاحبان و مدیران صنایع مختلف آینده‌ای روشن را نوید می‌دهم، چراکه امید به همراه تلاش موجب عبور از سختی‌ها و تحریم‌ها می‌شود که لازمه آن توجه و همراهی مدیران و تصمیم‌سازان دولتی با بخش خصوصی نیز می‌باشد.

 

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی

دواردهمین نمایشگاه بین المللی

بر پایی غرفه ی مجتمع گردشگری خورشید اردهال در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران.

زمان: ٢٣ تا ٢٦ بهمن ماه ٩٧

تهران، محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي 
سالن خليج فارس ١-٤٤

طرح ویژه اقامت در خورشید اردهال در ایام محرم

ظرح ویژه اقامت در خورشید اردهال در ایام محرم

طرح ویژه اقامت در مجتمع گردشگری خورشید اردهال در ایام محرم

 

همراه تا تخفیف استثنایی برای اقامت در کلبه های اقامتی خورشید اردهال در مشهد اردهال کاشان در دجوار حرم مطهر حضرت سلطانعلی به سه سطح متفاوت ویژه زائران و گردشگران

 

اقامت در کاشان و اقامت در مشهد اردهال در اتاق های هتلی و کلبه دهای اقامتی همراه با تخفیف و آفر ویژه ایام محرم

مطالب مرتبط

رزرواسیون مجتمع خورشید اردهال

تور مجازی مجتمع خورشید اردهال