کلبه های اقامتی

کلبه های اقامتی خورشید اردهال

کلبه های اقامتی خورشید اردهال دارای فضایی دلنشین و جذاب است که شرایط یک اقامت متفاوت را برای میهمانان این مجتمع بزرگ گردشگری فراهم کرده است.

این بخش از اقامت دارای تخت، کاناپه، ال‌سی‌دی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، یخچال فریزر، دست‌شویی فرنگی و حمام، وسایل کامل بهداشتی، چای‌ساز و اینترنت پرسرعت، همراه با بوفه صبحانه می باشد.


کلبه های اقامتی با در نظرگیری شرایط اقلیمی منطقه مشهد اردهال کاشان طراحی و ساخته شده تا پذیرای گردشگران و زائران باشد. ویژگی ممتاز طراحی این کلبه ها، استفاده از حداکثر چشم انداز به بیرون برای تماشای منظره بکر و طبیعی اطراف می باشد.
برای رزرو با شماره 03155633020 تماس بگیرید.

 

ادامه مطلب: کلبه های اقامتی

اتاق و سوئیت هتلی

اتاق هتلی خورشید اردهال

مجتمع گردشگری خورشید اردهال دارای محیط های اقامتی محتلفی از جمله اتاق و سوئیت هتلی است که دارای امکانات محتلف و کاملی است .
تخت، کاناپه، ال‌سی‌دی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، یخچال فریزر، دست‌شویی فرنگی و حمام، وسایل کامل بهداشتی، چای‌ساز و اینترنت پرسرعت، همراه با بوفه صبحانه، بخشی از امکانات اتاق و سوییت های هتلی مجتمع گردشگری خورشید اردهال است.
این کلبه ها با در نظرگیری شرایط اقلیمی منطقه اردهال طراحی ، ساخته و در دسترس گردشگران و گروه های مراجعه کننده قرار گرفته است . ویژگی ممتاز طراحی این کلبه ها، استفاده از حداکثر چشم انداز به بیرون برای تماشای منظره بکر و طبیعی اطراف می باشد .
برای رزرو با شماره 03155633020 تماس بگیرید

 

ادامه مطلب: اتاق و سوئیت هتلی

رزرواسیون مجتمع خورشید اردهال

تور مجازی مجتمع خورشید اردهال